Szkoła Taekwon-do Guk Gi - Władze Szkoły Guk Gi

TAEKWON-DO ITF

TAEKWON-DO ITF

Zarząd Szkoły Guk Gi

Prezes Zarządu
Marcin Staniszewski

Taekwon-do zacząłem trenować w 1995 roku, u Sabuma Jacka Michalskiego. Treningi odbywały się w tym samym miejscu, gdzie obecnie prowadzimy Szkołę Guk Gi - OSiR Targówek.
Od samego początku Teakwon-do stało się moją pasją i już wtedy, myśląc o przyszłości pragnąłem zostać trenerem. W czasie intensywnych treningów, borykałem się z kontuzjami, dzięki którym poznałem i doceniłem pracę fizjoterapeuty.
Obecnie realizuje dwie pasje - pracuję jako fizjoterapeuta, a jednocześnie jestem trenerem Taekwon-do.

Szkołę Guk Gi założyłem w 2012 roku. Jej nazwę zapożyczyłem z kodeksu Taekwon-do, który przedstawia pięć wartości etyczno - moralnych. Guk Gi jest jedną z nich i oznacza "Samokontrolę". Nazwa ta symbolizuje, że Taekwon-do to nie tylko sport, ale także nauka jak być dobrym człowiekiem.

Wiceprezes Zarządu
Piotr Wasilewski

Członek Zarządu
Radosław Czyżak

Przygodę z Taekwondo rozpoczął w latach 90 u trenera Jacka Michalskiego trenując przez kilka lat. Jednak sprawy osobiste sprawiły iż treningi zostały wstrzymane. Ale o TKD nie da się zapomnieć więc po 18 latach wrócił do trenowania. Po za taekwondo interesuje się lotnictwem ( pracuje jako inżynier obsługi technicznej samolotów pasażerskich) oraz podróżami motocyklowymi (członek klubu motocyklowego MC)

Członek Zarządu
Michał Rybacki

Moja przygoda z taekwondo rozpoczęła się na przełomie 98'-99'roku na "Polonezie" u trenera Jacka Michalskiego. Po długiej przerwie powróciłem do treningów już w naszej szkole "Guk-Gi". Prywatnie poza taekwondo interesuję się podróżami brakuje mi już tylko dwóch kontynentów jeden jest za zimny a po drugim skaczą kangury.

Członek Zarządu
Łukasz Sokołowski

Taekwon-do zacząłem trenować dość niedawno w październiku 2016r. Od samego początku pokochałem ten sport i teraz nie wyobrażam sobie życia bez treningów.
Na co dzień studiuję informatykę na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. To moja pasja i branża z którą wiążę swoją przyszłość. Lubię podróże, wycieczki górskie, narciarstwo, szybkie samochody i motocykle oraz wszelkie sporty ekstremalne.

Komisja Rewizyjna
Szkoły Guk Gi

Agnieszka Kubicka-Piotrowska

Jerzy Sabała

Mam 51 lat. Cztery lata temu przyprowadziłem Syna, aby spróbował swoich sił na zajęciach Taekwon-do. Dałem się namówić, abym przyłączył się do zajęć... Spodobało mi się i trenuję do dziś :-)
Zawodowo zajmuje się serwisowaniem urządzeń dźwigowych

Dariusz Staniszewski

Lubię adrenalinę, a to jest w sztukach walki. Dlatego w młodzieńczych latach próbowałem Karate, a potem Jujutsu.
Na Taekwon-do zapisałem się w 2017r za namową mojego brata Marcina ...no i nie żałuję świetny sport.
Pomimo ,że już nie jestem pierwszej młodości staram się dotrzymać kroku młodszym. Uważam że każdy kto dozna smaku sztuki Taekwon-do pozna lepiej samego siebie z czasem zobaczy ile w sobie ma ukrytych wartości, które są niezbędne w naszym życiu.

Poza sportem interesuje mnie elektronika oraz motoryzacja. W pracy od zawsze byłem konstruktorem-programista, a obecnie w dziale techniczno-produkcyjnym obejmuje stanowisko kierownicze.

Szkoła Taekwon-do Guk Gi

Ośrodek Sportu i Rekreacji na Targówku
ul. Łabiszyńska 20

tel: 693 701 105
e-mail: gukgi.kontakt@gmail.com

Dane do przelewu:
Szkoła Taekwon-do Guk Gi
ul. Heleny Junkiewicz 1/32
03-543 Warszawa
MBank: 88 1140 2004 0000 3102 7815 1371

Szkoła Taekwon-do Guk Gi

Ośrodek Sportu i Rekreacji na Targówku
ul. Łabiszyńska 20

tel: 693 701 105
e-mail: gukgi.kontakt@gmail.com

Dane do przelewu:
Szkoła Taekwon-do Guk Gi
ul. Heleny Junkiewicz 1/32
03-543 Warszawa
MBank: 88 1140 2004 0000 3102 7815 1371

©2017 Szkoła Taekwon-do GukGi / Realizacja: Marcin Staniszewski